Перевіряйте наявність медикаментів на спеціальному сайті Херсонської ОДА

З метою підвищення рівня прозорості та підзвітності закладів системи охорони здоров’я, Департаментом охорони здоров’я Херсонської ОДА запущено роботу сайту «Доступні ліки».

На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Херсонської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно. Якщо лікар відмовляється видавати вам ліки, наявні в переліку на сайті, зверніться зі скаргою до Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА за номером гарячої лінії 0552-42-30-31 з 9:00 до 17:00.

В описі проекту на відповідному сайті йдеться: “Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні медикаментів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. Усі ліки, які ви знайдете в переліках на цьому сайті, куплені за рахунок бюджету та знаходяться на складах у медичних закладах. Офіційна інформація про залишки ліків оновлюється щомісяця.

Дана ініціатива направлена на підвищення прозорості та підзвітності закладів системи охорони здоров’я. Реалізації ініціативи стала можливою завдяки співпраці Херсонської ОДА, Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА з неурядовими організаціями, які працюють у сфері громадського здоров’я, за технічної підтримки ТОВ “Ілайф”.

Робота сервісу регулюється наказом Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА №270 від 16.06.2016р.”