“Перлини” Нової Каховки і гордість краю. Підсумки рейтингу “Дніпровська перлина”-2017 (Фото)

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Вчора, 23 лютого, стали відомі імена переможців за підсумками роботи продовж 2017 року.

Ця подія відбулась в урочистій, піднесеній атмосфері у комплексі  «Премє’р». Кращі серед кращих, обиралися в 9 традиційних номінаціях: «Будівництво, «Промисловість», «Агропромисловий комплекс», «Інвестиція року», «Сфера торгівлі», «Сфера ресторанного господарства», «Сфера послуг», «Кращий роботодавець року», «Благодійництво» та одній  новій –  «Кращий платник податків». Як і завжди, головною інтригою вечора було  ім’я переможця у номінації «Відкриття року»,  якого обирає міський голова Володимир Коваленко.

«Зима наближається до завершення. Як і завжди, в цей період  у місті відбувається  велика кількість заходів, серед яких і сьогоднішній, – зазначив, відкриваючи захід  мер. – І це не просто підбиття підсумків рейтингу.  Це визнання  зусиль, внеску у розвиток міста тих чи інших структур, підприємств, мешканців. Ми вкотре говоримо вам, дорогі учасники, спасибі за те, що завдяки вашій праці  Нова Каховка живе і процвітає!».

Гарний настрій присутнім дарували творчі колективи міста та запрошені гості: Заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов, чарівна співачка Аріелла, соліст Ігор Рога, шоу-балет «Black swan», ансамбль «Таврія» та інші.

Традиційними родзинками свята були розіграші подарунків за номерами запрошень. А ще – вибір кращої зачіски серед представлених, які майстерно виконали викладачі та студенти спеціальності «Перукар» Новокаховського вищого професійного училища.

В ході  яскравого дійства  були оголошені  переможці  рейтингу популярності та якості.  Кожен з них отримав на свою адресу теплі та щирі слова вітань, побажання розвитку справи, нових здобутків і, звичайно, свої статуетки – дніпровські перлини.

А під завісу – традиційне фото  на згадку, дзвін келихів з шампанським. Нагороди знайшли переможців, змовкли фанфари. Попереду – важка щоденна робота, нові здобутки та нові підсумки. Тож зичимо усім успіхів на шляху до нових перемог!

Деталі та  ім’я переможців  читайте  у наступному номері газети «Нова Каховка». А зараз до вашої уваги фоторепортаж зі святкового нагородження переможців рейтингу «Дніпровська перлина» -2017.