Перлина Херсонщини в зеленому вбранні

Станом на 1 травня у Новій Каховці висаджено 1776 одиниць молодих зелених насаджень (913 дерев і 863 кущі).

У парку, скверах, на газонах проїжджих вулиць, догляд за якими буде здійснювати комунальне підприємство «Екосервіс», висаджено 1063 одиниці (302-дерев, 761-кущів).

На території міського парку від Палацу культури до Літнього кінотеатру та пам’ятника Шевченку – 803 одиниць насаджень; в парку Слави – 51; в сквері Афганців – 21; по вул.Горького – 70; Новоселівській – 56; Довженка – 19; по пр.Дніпровському висаджено 43 молодих дерева.

Крім того, 713 насаджень (611 дерев і 102 кущі) були передані для озеленення власних та прилеглих територій в бюджетні та комунальні заклади міста, ОСББ та ЖСК та для висаджування на території населених пунктів Дніпрянського, Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів.

Всього висаджено 21 вид насаджень (11 – дерева, 10 – кущі) декоративних порід, що на 20% більше у порівнянні з попереднім роком.

На жаль, зафіксовано непоодинокі випадки крадіжок та нищення висаджених саджанців (територія міського парку, вул.Довженко, район школи № 8). Люди, ми живемо у цьому місті, тож давайте цінувати працю людей, які озеленяють Нову Каховку. Тільки зусиллями всієї громади можна зробити наше місто зеленим, квітучим, привабливим для проживання та відпочинку.

Екологічна інспекція