Перша апаратна нарада у новому році: підсумки, привітання, завдання

Сьогодні, 3 січня, у  великій залі засідань Новокаховського  виконкому відбулась щомісячна велика нарада, участь у якій взяли керівники комунальних підприємств, закладів та державних підрозділів виконавчої влади.

Розпочав нараду міський голова Володимир Коваленко з привітання з ювілеєм ветерана праці Олександра Житченка. Мер побажав Олександру Івановичу міцного здоров’я, щастя, благополуччя та життєдайної енергії, якої б йому вистачило ще як мінімум на сто років.

В ході засідання присутнім були представлені нові заступники міського голови Олег Тарабака і Віктор Замковий, а також керівник міського відділу  Державної архітектурно-будівельної інспекції Геннадій Шиян.

Потім перед учасниками наради виступив перший заступник мера  Леонід Чурсинов, який розповів про фінансові підсумки минулого року.

Леонід Григорович повідомив, що на сьогодні фінансовим управлінням складається розпис міського бюджету на нинішній рік. Витяги із розпису будуть надані головним розпорядникам коштів 5 січня. В свою чергу, вже сьогодні головним розпорядникам необхідно готувати кошториси та плани асигнувань на 2018 рік. «Проекти паспортів бюджетних програм на поточний рік необхідно подати до фінуправління до 30 січня. Одночасно з поданням фінансової звітності за 2017 рік надаються звіти про виконання паспортів бюджетних програм за минулий  рік», – зазначив Леонід Григорович.

Під завісу наради  мер подякував усім, хто  доклав зусиль до організації та проведення у Новій Каховці новорічних свят. Вони у місті відбулись на вищому ріні. Окреме спасибі пролунало на адресу депутатів міськради, які привітали малечу у садках, відвідали ранки у селах, заступнику Володимиру Сироватці, відділу культури і туризму. Також  слова щирої вдячності прозвучали для підприємців і керівників підприємств, які прикрасили свої установи, створивши  таким чином затишну та святкову атмосферу на вулицях нашого міста. Крім цього, вкотре Володимир Іванович від себе особисто та багатьох новокаховчан  висловив вдячність працівникам КП «НК Екосервіс» (начальник В. Нікулін)  за неймовірно гарну ялинку, оскільки такої наше місто дійсно ще не бачило.

А завершили нараду, як і завжди,  переліком першочергових завдань на поточний місяць.