Перша партія гуманітарної допомоги з Нової Каховки ввечері вирушає до Авдіївки (Фото)

Як вже інформувало наше видання, сьогодні, 3 лютого, на Донеччину вирушають волонтери з Нової Каховки, які доставлять зібрану містянами допомогу жителям   Авдіївки.

На заклик взяти участь у благодійній акції, яку ініціювали міський голова В. Коваленко та БФ «Нова Каховка» (Н. Безп’ята) відгукнулись місцеві підприємці, колективи підприємств, установ, КП, управлінь та відділів міськради, навчальних  закладів, депутати міської ради, усі небайдужі новокаховчани.

Усі зібрані продукти були сформовані у продовольчі набори, речі – запаковані. Цим займалися працівники БФ «Нова Каховка» та кінотеатру «Юність».

І ось ввечері все це  було завантажено до машини волонтера Олега Мішутіна.

Коли кореспонденти НК online допомагали  складати  пакунки в авто, допомога продовжувала надходити. До «Юності»  приходили діти – учні місцевої гімназії, прибула делегація ЗОШ №8 на чолі з головою ради школи  Н. Марченко та інші небайдужі мешканці.  Усі вони принесли необхідні речі та продукти, яких потребують люди на сході.

Як зазначив Олег Мішутін, допомоги багато не буває. «Деякі ЗМІ повідомляють, що начебто гуманітарки в Авдіївку надійшло вже «забагато». Так от, це – цілковита  нісенітниця.  Люди там  потерпають від горя.  Тільки уявіть – що значить сидіти в мороз у підвалі, без води, їжі та світла. Допомога людям необхідна як ніколи», – наголосив волонтер.

До авто було завантажено близько 2 тонн продуктових наборів та речей. Ще кілограмів з 800 зібраної допомоги передав волонтер О.Пилипенко ( посилки із сусідньої Каховки та  деякі від новокаховчан).

Усі, хто допомагав  завантажувати машину, побажали нашим волонтерам вдалої дороги, передавали слова щирої підтримки мешканцям Авдіївки.

Решта речей та продуктів, яка залишилася у кінотеатрі «Юність»,  вже  готується до відправки наступною партією.  Тож, шановні мешканці, не зволікайте. Збір допомоги продовжується.

Пункт прийому, як і раніше, працює в кінотеатрі «Юність» з 8.00 щодня.