Перша школа Нової Каховки долучилась до написання радіодиктанту національної єдності

20161109_090823

9 листопада – День української писемності та мови. Це – значуще свято для українців усього світу, які об’єднані спільним корінням, історією, мовою, культурою і традиціями.

В цей день учні першої школи поспішали на уроки у вишиванках, а дівчата  ще й уквітчали голови віночками. Учні 3-Б і 7-Б класів у співдружності  «Апельсин» (учителі Банкова О.О. й Романович І.В.) відкрили Свято українського віночка, зустрічаючи школярів та вчителів школи  в українському вбранні.

Учні 7-Б  кл. підготували  усний журнал  ««Заплету віночок, заплету шовковий»  для  школярів початкових  класів. Учнями 10-А класу  відзначено та сфотографовано найактивніші класи, які долучилися до свята.

Також в цей день вчителі української мови Романович І.В., Данилова О.П., Чорновол В.П. та  учні 8-11 класів нашої школи взяли участь у написанні XVІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності  «Україна на зламі тисячоліть», який проводиться  з  метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.

І традиційно, сьогодні, 9 листопада, стартував щорічний Міжнародний конкурс знавців української мови  ім. П.Яцика , в  якому учні 3-11 класів мали  можливість показати свої знання з української  мови. Переможці шкільного етапу візьмуть участь у ІІ (міському) етапі.

Романович І.В., керівник МО вчителів української мови та літератури ЗОШ № 1