Перша школа зустрічає гостей міста

img_1030

26 вересня, після святкових вихідних, підприємства і установи міста приступили до роботи, підводячи підсумки Дня міста. Для колективу загальноосвітньої школи № 1 (директор Зуйко О.М.) цей день відзначився приємними зустрічами.

До школи завітали волонтер Олег Мішутін і колишній учень, а нині учасник АТО, Андрій Гринюк. До шкільного музею вони передали прапор України з автографами бійців і корпус РПГ-22, РПГ-26.  Юнаки з цікавістю розглядали зброю, а гості передавали вітання і слова подяки за підтримку воїнів АТО.

img_1034

Не менш цікавою була друга зустріч – з Оленою Довженко, онукою Григорія Довженка. Гості з Києва були вражені містом Нова Каховка, видом старої частини. Вони дякували адміністрації міста, архітекторам,  адміністрації ЗОШ № 1 за збереження кам`яних вишиванок на будинках.

Олена Тарасівна дуже тепло розповідала  про вихідні, проведені у Новій Каховці. Вона, як автор сімейної фундації «Творча родина», відзначила, що наше місто саме красиве на півдні України. І в цьому велика заслуга керівництва і його мешканців. А школі вона запропонувала свою допомогу і співпрацю по вивченню кам`яних вишиванок, які прикрашають будівлю. О. Довженко підкреслила, що такого розмаїття фантазій і візерунків не має жодний будинок міста. Це справжній витвір архітектурного мистецтва.

Ми пишаємося, що ЗОШ № 1 – це дійсно ще одна цікава сторінка історії Нової  Каховки.

img_1037