Першачки пізнають світ мистецтва

IMG_3

15 жовтня учні перших класів ЗОШ І-ІІІст.№10 Новокаховської міської ради відвідали картинну галерею, де познайомилися з виставкою воскових фігур, яка приїхала із Санкт –Петербурга.

Музей є однією з найбагатших і великих виставкових організацій в Європі – його колекція перевищує тисячу експонатів.

Всі скульптури поділені на певні розділи, в яких можна помилуватися на фігури  за певною тематикою. У розділі “Біблійна історія” перед відвідувачами постають навіть не окремі фігури, а цілі композиції, створені з використанням різних фігур і декорацій. Ці сцени ілюструють біблійні сюжети і створені за мотивами творів знаменитих художників.

IMG_2

Музей воскових фігур має власну майстерню по створенню експонатів. Там працюють справжні професіонали. Створення воскових фігур – це довгий і трудомісткий процес. Потрібно не менше півроку на виготовлення однієї фігури. Скульптори, гримери, історики та інші фахівці беруть участь у виготовленні  двійників з воску.

Для створення очей використовуються справжні протези, для красивої посмішки – зубні протези. Застосовують виключно натуральне волосся. Кожен волосок імплантується окремо гарячої голкою. Робота тривала. Потім волосся підстригається і робиться необхідна зачіска. Таким же способом виконують брови, вії.

IMG_3 IMG_6

Всього в наше місто привезли біля 30 фігур, кожна з яких коштує 25-30 000 доларів.

Діти із задоволенням та інтересом слухали екскурсовода. Їм дуже сподобалася виставка, ніхто не залишився байдужим, дивлячись на цікаву колекцію зібраних персонажів.

Наталія Шальнова