Першачки прикрасили Великоднє дерево

P4256852 P4256845

Великдень – це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. Людство відзначає цей день вже тисячі років. Тож зібрало чи мало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалося у традиції та звичаї.

Декілька років поспіль вихованці та учні початкових класів навчально-виховного комплексу «Д/з – ЗОШ №2» перед Великоднем приймають участь у міській акції «Великоднє дерево» і готують різноманітні прикраси, аби оздобити справжній символ єднання, яким є це дерево.

Цього року діти та їх батьки також активно долучились до Великоднього мистецтва. Кожен охочий, і малий і дорослий, виготовив власну (а часто і не  одну) неповторну писанку. Всі прикраси особливі, вирізняються нанесеними елементами і символами, матеріалами виготовлення. Велику частину великодніх писанок було передано для оздоблення міського Пасхального дерева.  А ще майже сотнею рукотворних розфарбованих яєць було прикрашено Писанкове дерево у дошкільному закладі НВК. Наше Великоднє дерево ожило завдяки дитячій фантазії та гарному настрою і створило неповторну Великодню атмосферу у закладі.

Всіх вітаємо зі святом Великодня! Нехай до кожної оселі прийде здоров’я, щастя, мир, добро і любов!