Першачки третьої школи прозвітували за свої досягнення за 100 днів у школі

День, коли дитина вперше переступає поріг школи, відкриває своїми маленькими ручками двері у широкий світ науки, потрапляє у нову незнану їй доти Країну Знань. І, мабуть, тому той день 1 вересня був таким хвилюючим, незвичним.

А минуло вже цілих 100 днів шкільного життя. Перші 100 днів нового, важкого, напруженого шкільного життя. Тож сьогодні першокласники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 весело і завзято відсвяткувати цю дату – 100 днів у школі.

100 днів навчання… Мало це чи багато? Для когось ці дні збігли як один тиждень, для когось – це ціла вічність. А для вчителів – це 100 днів щоденної, наполегливої праці. За цей час вони:

  • вивчили своїх учнів, намагалися до кожного з них підібрати ключик;
  • прищеплювали дітям любов до школи, бажання поспішати на уроки;
  • відкрили їм двері у прекрасну країну Знань і, взявши за руки, разом із ними робили перші несміливі кроки.

За 100 днів навчання у школі найменші здобувачі освіти теж суттєво змінилися:

  • вони стали більш дисциплінованими і організованими;
  • стали більш допитливими;
  • засвоїли ази деяких знань;
  • здружилися з іншими дітьми;
  • навчилися слухати один одного та учителів, і виконувати те, що їм доручають.

Сьогодні першокласники продемонстрували чого досягли за 100 днів навчання. Для учнів організовано квест із захоплюючими завдання з різних галузей. Діти з великим задоволенням відвідали кожну станцію. Завдання на станціях мали за мету – розвиток уяви, мислення, мовлення, уваги, кмітливості, комунікативних навичок.

Перша станція «Мовна» – тема якої була «Зима». Учнів зустрічала дівчина – Зима. На станції діти відгадували загадки, складали вірші, розповідали за що вони люблять зиму. Висловлювали побажання Зимі, грали в мовні ігри.

Наступна станція «Дослідницька», тут учні потрапили в лабораторію і змогли зробити справжні відкриття. Цікаві досліди були проведені як вчителем так і самостійно дітьми. Учні побачили дослід «Фараонова змія», відстежили дію індикаторів, самі змогли відтворити «Лавову лампу» та багато іншого.

Ще одна станція мала назву – «Космічна». На цій станції  першокласникам запропонували віртуально полетіти в космос, скласти ракету, зібрати проби ґрунту на Марсі та прогулятись по місяцю у повній невагомості. А також учні захоплено спостерігали за телурієм, що демонстрував рух Землі навколо Сонця і пов’язані з цим рухом явища.

В завершення святкової події учнів чекав сюрприз – зустріч з героями улюблених казок та мультфільмів, разом з якими діти грали, співали, танцювали. Піднесений настрій, веселий сміх, бурхливі радісні емоції вирували протягом свята у закладі.

Вітаємо наших учнів з першими 100 днями в школі. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!