Перше херсонське дербі сезону  – не наше

футболХерсонське дербі між «Кристалом» та «Енергією» вже давно стало своєрідною окрасою футболу на Херсонщині. Триває воно  майже п’ять років. Причин цього протистояння, окрім самого футболу, ще багато. Але ті форми, в які воно інколи виливається, інколи, як говорять, зашкалюють…

Так і було на першій очній дуелі на стадіоні «Кристал» 8 серпня. Майже 1000 уболівальників прийшли підтримати херсонців в цій грі. І вони побачили. Але нажаль здебільшого не футбол, а шоу.

Про напругу цієї гри, яка вже не один рік підігрівається з обох боків фанами клубів, свідчить той факт, що з поля були видалені обидва тренери, хазяї поля отримали 6 жовтих карток і одне вилучення, гості – 7 жовтих карток та 2 вилучення.

Настрій тільки на перемогу, з яким на поле вийшли команди і привів до такої гри, де зіткнень та фолів, а потім і карток різного кольору, було більше, ніж гри у футбол. І в цьому протистоянні нервів перемогли більш досвідчені  футболісти з Херсону.

Додали перцю на полі і дії обох тренерів, які своєю відверто нервовою поведінкою «заводили» своїх гравців.

Попри всі ці негаразди після трьох турів «Кристал» з 9 очками посів одноосібне перше місце у другій лізі,  а «Енергія» з 2 очками на 10 місці.

Наступний матч «Енергія» проведе вдома 15 серпня. Нашими гостями буде клуб «Реал-Фарма» з Одеси.

Технічні результати гри:

 «Кристал» – «Енергія» – 2:0 (0:0).

Судді: Кальонов О., Романов Д., Почепецький П.Сальніков П.

Спостерігач арбітражу: Олєйнік

«Кристал»: Касперович, Бічевой, Хомутов, Худченко, Поплавка, Ленський, Михайленко (І. Шевцов, 87), Цой, Мартян (Козаченко, 90+2), Білоусов (Барладим, 75), Гливий.
Запасні: Чакляров, Сальвай, Берест, Овчинніков.

Тренер: Сергій Шевцов.

«Енергія»: Козаченко, Бєлов, Масюткін, Притиковський, Цибульський, Феденков (Д. Матвейченко, 58), Лук’янець, Антипов, Дедяєв (Шевченко, 87), Логвиненко (Волков, 78), Таран.
Запасні: Зелінський, Гайдаєнко, Іванюк.

Тренер: Павло Матвейченко.

Голи: Білоусов (52), Цой (90+2).

Попередження: Цой (76), Касперович (90+4), Козаченко (90+4), Хомутов (90+4) – Дедяєв (23), Бєлов (30, 90+4 – вилучення), Притиковський (8, 76 – вилучення), Лук’янець (50), Масюткін (90+2).