Перші 100 днів депутата Вінника

vinnikМайже тиждень тому, 7 березня, Верховна Ради України 8-го скликання відзначила перші 100 днів своєї роботи.

Нагадаємо що Нову Каховку, яка є центром мажоритарного округу № 184, у Верховній Раді представляє член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Вінник Іван Юлійович.

Звернувшись до відкритих джерел інформації на сайті Верховної Ради України, «Нова Каховка Online» зібрала данні про діяльність народного депутата Вінника за 100 днів роботи у Парламенті.

Так, з 30 пленарних засідань, які проводила Верховна Рада, Іван Вінник був присутній на 23-ох.

З 4 грудня 2014 року він обіймає посаду секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. І саме з цією сферою діяльності пов’язана основна більшість законопроектів нардепа. Він також є членом групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки та групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою.

За перші 100 днів роботи Іван Вінник подав 28 законопроектів. З них стали чинними актами проект про внесення змін до Закону України “Про міліцію” (щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції) та проект про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду.

Також на офіційному сайті Верховної Ради повідомляється, що за період роботи з 27 листопада минулого року по 12 березня 2015 року, Вінник мав 9 виступів з місця та 5 виступів з трибуни.

На сьогоднішній день від імені Вінника жодного депутатського запиту не надходило.