Перші кроки Новокаховської команди у міжрегіональному інноваційному проекті «ПрофіКемп» (оновлено)

З перших днів червня Новокаховський центр зайнятості, техніко-економічний ліцей та міська бібліотека для дітей розпочали реалізацію міжрегіонального інноваційного проекту для учнівської молоді «ПрофіКемп».

В рамках плану проекту,директор Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Котляр Надія Олександрівна ініціювала зустріч Новокаховської команди «Profiліц» з начальником відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Зарудною Наталією Сергіївною. Нагадуємо, що в цьому проекті в нашому місті бере участь команда, яка складається з, неповторних за своїми особистими якостями, учнів Новокаховськоготехніко-економічного ліцею.

13 червня команда «Profiліц» зустрілися з  Наталею Сергіївною. Говорили про туристичну привабливість і унікальність нашого краю та про перспективні проекти його розвитку. Наталія Сергіївна акцентувала увагу дітей на те, що Нова Каховка стрімко набирає оберти у сфері культурного відпочинку і туризму, бо місто є  одним з найкрасивіших в Україні. Якщо дивитися на Нову Каховку з боку Каховського моря, то це дійсно місто – курорт. Тут зачаровує все:  архітектура міста; неповторні кам’яні вишиванки; Дніпро, який задумливо несе свої води між берегів, оточених густою зеленню; кришталеві джерела; краса дніпровських плавнів, Каховського моря;  зелень вулиць і парків; міський пляж, безліч різноманітних атракціонів. М’який південний клімат, живописні ландшафти створюють всі умови для повноцінного здорового відпочинку.

Також Н.Зарудна  зазначила, що у перспективі є створення зони відпочинку та туризму на острові Козацький, проект якого вже затверджений. Він буде включати в себе комфортабельний пляж для всіх бажаючих, зону відпочинку з історією козацтва, ремесла, побудовані хатини та екстрим зону, для тих хто полюбляє гострі відчуття.

Крім того Наталя Сергіївна анонсувала команді фільм про Нову Каховку, показ якого заплановано на 28 червня. Автори працювали в київських архівах і обіцяють показати цікаві новинки про Григора Довженка, Олександра Довженка  і  про місто взагалі.

Цікавим продовженням зустрічі стала і екскурсія Палацом Культури. Команда «ProfiЛіц» була приємно вражена перспективами культурного та туристичного розвитку нашого міста. У подальшому, використовуючи отримані знання діти  з натхненням будуть представляти красу та унікальність Нової Каховки у міжрегіональному інноваційному проекті «ПрофіКемп».

Задоволенні зустріччю і сповнені  емоцій діти відправилися до міської бібліотеки для дітей, щоб взяти участь у вебінарі  «Херсонщина туристична».

Новокаховська міська філії Херсонського обласного центру зайнятості