Перші кроки реалізації нового Державного стандарту початкової освіти в ЗОШ № 3

На початку вересня ЗОШ № 3 в рамках всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» гостинно прийняла в свої обійми перших школярів Нової української школи. Минуло тільки два тижні, а першачки вже відчувають себе в школі як вдома. Все намагаються робити самостійно.

Заняття для учнів-експериментаторів розпочинаються з ранкових зустрічей: сидячи в колі один навпроти одного, кожна дитина вітається з друзями, після чого ділиться власним досвідом зі своїми товаришами. Після цього діти беруть участь у короткій, енергійній груповій вправі, насамперед для того, аби підсилити академічні навички, виховати  відчуття єдності. Ранкова зустріч закінчується щоденними новинами, які зазвичай готує вчитель, щоби підкреслити навчальні завдання цього дня.

Вже за перші тижні свого шкільного життя учні багато чого дізналися, отримали можливість самостійно працювати, а також співпрацювати в групах. Одержані на теоретичних уроках знання діти радо застосовують під час інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Проте, не одним навчанням зайняті наші першачки. Вони познайомились зі школою в ході захопливого квесту, побували в загальношкільному поході, на міському святі для першокласників.

Учні встигли взяти участь у багатьох заходах і одержали море позитивних емоцій та нових відчуттів. Ці два тижні були дуже насиченими і яскравими. І тепер учні перших класів відчувають себе частинкою великої родини ЗОШ №3.