Перші українські медалі Олімпіади: як це було (фоторепортаж НОК України)

Вчора, на третій день Олімпіади в Ріо українська збірна нарешті відкрила медальний залік. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Першим потішив вболівальників Сергій Куліш, який здобув срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

«Я намагався вести себе як на звичайних змаганнях та стримувати емоції. Не думав про олімпійську медаль, а намагався працювати у звичному руслі, щоб не припуститися помилок. Я просто робив свою роботу, намагаючись виконати задачі, які були поставлені напередодні цього важливого старту», – зізнався українець у коментарі прес-службі НОК.

«Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить», – додав Сергій.

Виправдались олімпійські надії українців і ще в одному виді спорту. В індивідуальному турнірі з фехтування на шаблях українка Ольга Харлан здобула бронзу.

«Я неймовірно щаслива цій медалі. Задоволена, що вдалося отримати «бронзу», хоча розраховували трохи на інше. Велике дякую усім своїм тренерам. Я дуже схвильована, зовсім не очікувала такої підтримки і від бразильських вболівальників», – зазначає призерка.

«Найважчий бій психологічно був з Аліною Комащук (Аліна Комащук – українська фехтувальниця, у 1/8 фіналу турніру з фехтування поступилась Ользі Харлан, – прим.ред.) Ми виступали на стількох змаганнях і жодного разу не зустрічались. І тут прийшлось зустрітись на Олімпійських іграх, дуже переживала через це. Я розуміла, що повинна здобути медаль. Але на цьому змагання ще не завершуються, у нас є ще командний турнір, будемо боротись до кінця», – додала Ольга Харлан.

Ольга Харлан не завершила свої виступи на Олімпіаді у Ріо. Спортсменка також виступить у командному змаганні.