Перші збори першокласників у школі №4

25 лютого в четвертій школі були проведені батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.

Перед батьками виступив директор школи Володимир Барсук, який ознайомив батьків з особливостями навчання в школі, режимом роботи. Він повідомив, що в школі створені комфортні умови для навчання та виховання учнів: затишні теплі класні кімнати, група продовженого дня, організовано гаряче харчування, а також відповів на запитання батьків.4

Майбутній класний керівник Тетяна  Брусенець  розповіла про умови навчання учнів початкової школи та першокласників. Вчитель намалювала приблизний «портрет» майбутнього першокласника. Зазначила, що важлива прикмета інтелектуальної готовності до школи – не просто розрізнені знання, уявлення про предмети і їхні властивості, а перш за все – вміння бачити зв’язки і закономірності, бажання дитини зрозуміти, що, від чого і чому. Вона ознайомила з основними правилами батьківської поведінки в організації навчання, проінформувала батьків як зрозуміти дитину, надала поради, що допоможуть подолати ті чи інші форми дезадаптації, усунути причини, що її викликають. Вчитель запропонувала кілька порад батькам першокласників, а також закликала підтримувати своїх дітей, проявляти до них максимум уваги!

А 27 лютого школа запросила своїх маленьких першокласників на своє перше заняття. Діти з великим задоволенням ознайомилися з шкільним життям: познайомилися з першою вчителькою, яка провела для них екскурсію по школі, активно відповідали на запитання, виконували різноманітні завдання. Психолог школи Ботченко Н.О. провела перші тренінгові заняття. Подібні заняття, на нашу думку, полегшують адаптацію майбутніх першокласників до шкільного життя і будуть проводитись протягом березня-квітня щосуботи.

Такі заняття призначені для створення максимально комфортних умов, що дозволяють майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти школи. Цикл підготовчих занять сприяє швидкому формуванню в дітей бажання вчитись та віри у власні сили. Вчитель допоможе сформувати в дітей стійкого та впевненого бажання вчитись, безболісно перевести дитини від ігрової до навчальної діяльності. При цьому розвиваються толерантні способи спілкування між дошкільнятами, виховується організованість дитини в навчальній діяльності. На кожному занятті буде  приділятися увага ознайомленню з навколишнім світом, розвитку зв’язного мовлення, підготовці руки до письма, а також математиці.

Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості молодшого школяра.4-1

Ласкаво просимо!

 

За матеріалами заступника директора з навчально-виховної роботи Брусенець Т.І.