Першість Новокаховської ДЮСШ з пляжного волейболу

P5030563

2-3 травня в спортивній залі «Будівельник» відбулась відбіркова першість Новокаховської ДЮСШ з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодше, присвячена Великій перемозі над німецько-фашистськими загарбниками.

Таким чином, наші команди пляжників вирішили відкрити літній сезон, хоча змагання доводилось проводити в залі тому,  що на сьогодні в Новій Каховці поки що немає обладнаних майданчиків для пляжного волейболу.

Змагання проводились з метою відбору кращих команд для участі в V Спортивних іграх школярів Херсонської області, які пройдуть 06 травня в місті Херсоні.

У змаганнях взяли участь вісім команд, кожна з яких протягом двох днів зіграла по п’ять ігор. Отже до фінальної четвірки потрапили дві команди дівчат:  Васкевич Дар’я/Усаніна Катерина та Губіна Ірина/Кулик Валерія і дві команди юнаків: Бойко Олександр/Бойко Євгеній та Ковтун Ігор/Новохацький Олександр, які і розіграли призові місця.

За крок до п’єдесталу зупинилися пара Ковтун Ігор/Новохацький Олександр, які в грі за третє місце в запеклій боротьбі з рахунком 1:2 поступились Губіній Ірині/Кулик Валерії.

А от фінальна гра була менш напруженою, Бойко Олександр/Бойко Євгеній впевнено обіграли своїх суперниць Васкевич Дар’ю/Усаніну Катерину з рахунком 2:0. Але не зважаючи на цей результат обидві пари фіналістів вибороли право представляти місто Нову Каховку на обласних змаганнях, тож побажаємо їм успіху.

Змагання закінчилися і немає великого значення хто переміг, адже від цих змагань виграли всі хто прийняв в них участь і діти, і батьки, які прийшли повболівати. Всі отримали велике задоволення від того, що активно провели два святкових вихідних дні.

Після закінчення змагань тренери за підтримки батьків організували для дітей солодкий стіл, за яким діти змогли і поласувати солодощами, і поспілкуватися, і обговорити плани на майбутнє, адже вже 12-15 травня в місті Чорноморськ Одеської області стартує літній чемпіонат України.