Перший дзвоник покликав учнів Нової Каховки до школи (Фото)

Урочистими заходами та першим дзвоником розпочався в усіх навчальних закладах Нової Каховки новий навчальний рік. Святково вбрані учні  після літніх канікул повернулись до затишних стін своїх  шкіл. Особливим і незабутнім сьогоднішній день став для першачків, яких хвилюючий дзвоник покликав на перший в житті урок. Цього року до шкільної  родини Новокаховської міськради приєдналися понад 700 першокласників. 

На одному з таких  свят, у Новокаховській школі №6, побував і кореспондент  Nk-online.tv. 

Привітати учнів сюди завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутат міської ради Володимир Власенко, директор КП “Основа” Олександр Чечин, голова профспілкового комітету  ПАТ “ДМК “Таврія”   Альвіна Легутенко.

Вони побажали педагогам та їхнім підопічним успішного навчального року, відкриття нових горизонтів, високих досягнень у царині освіти.

“Шоста школа – особлива. За місцем розташування, атмосферою,  багатьма іншими критеріями. Тут що не вчитель – то талант, що не дитина – то знахідка. А головне –  особлива за тією  любов’ю, повагою до Батьківщини, людей, яку змалечку, мов зернята, сіють педагоги у чисті душі малюків.. – сказав, вітаючи присутніх мер. – Проходячи повз  першачків, я побачив їхні оченята. Можливо вони ще знають, куди потрапили й навіщо. Але ці очі вже випромінюють жагу до знань, пізнання навколишнього світу і себе. Тож нехай у них все складається добре на цьому шляху. А батьки і вчителі, об’єднавши зусилля, допомагають діткам у цьому.  Зичу усім плідної роботи, успішного шляху до нових знань! Зі святом!”.

Теплі й щирі слова привітань пролунали на адресу школярів, батьків, гостей  від директора навчального закладу Людмили Гайсенюк.

За традицією,  першачків, яких цього року у шостій школі шістдесят,  чекали подарунки від  випускників. А ще – презенти від дому марочних коньяків “Таврія”, які вручили кожному малюкові.

Ще один дуже необхідний школі подарунок – м’ячі для занять волейболом, футболом і баскетболом – особисто в руки викладачам фізкультури вручив  міський очільник.

І ось – найочікуваніша мить:  літній спокій навчальних закладів порушив перший дзвоник. Тож успіхів усім  на шляху до нових знань!