Перший розвід патрульних Новокаховського КП “Муніціпальна охорона”

 28 квітня рівно о 8.00 у Новій Каховці  відбувся перший розвід-інструктаж особового складу патрульної служби нещодавно створеного комунального підприємства „Муніціпальна охорона”.  

Перед патрульними виступив міський голова Володимир Коваленко, який підкреслив важливість тієї задачі, яку повинні вирішувати патрульні на вулицях міста: збереження спокою городян та майна територіальної громади.

Серед задач, що будуть вирішувати патрульні, – дотримання підприємствами, установами, городянами правил благоустрію, поередження проведення несанкціонованих робіт, які створюють незручності місцянам та пошкоджують майно громади. Ще одним із завдань є боротьба з  торгівлею у невідведенних для цього місцях. І навіть своєю присутністтю патрульні вже свторюють почуття того, що влада у місті турбується про вищеокреслені проблеми.

При проведенні масових заходів у святкові та вихідні дні патрульні разом з поліціянтами будуть доглядати за дотриманням громадського порядку у місцях відпочинку, біля закладів культури, на стадіоні під час проведення футбольних матчів.

Тож  побачивши на вулиці патрульних, на формі яких буде написано „Муніціпальна охорона”, знайте – ці хлопці захищають  мир та спокій у місті.

А ми зі своєї сторони, будемо періодично розповідати про підсумки діяльності нового комунального підприємства. До ж плідної всім нам роботи!