Петиція про енергоблокаду Криму вже набрала потрібні підписи

Крим
Усього за 38 днів (менше ніж за півстроку, відведеного на збір підписів) петиція щодо відключення окупованого Криму від української електроенергії зібрала понад 25 тис. голосів. Відповідне звернення №22/005147-еп від 8 вересня розміщено на сайті президента.
.
Станом на 13:00 18 жовтня петиція набрала 25 тис. 234 голоси.
.
Тепер ця петиція повинна бути передана в Адміністрацію президента України на розгляд. Пізніше АП передасть свої висновки президенту Петру Порошенку. Тоді гарант надасть свою відповідь на петицію.
.
“На жаль, нинішня політика українського уряду не дозволяє Криму усвідомити всі мінуси життя без України. Більш того, доходить до абсурду – забезпечуючи електроенергією окупаційний устрій в Криму, Україна сама змушена купувати електрику в сусіда-агресора”, – йдеться у тексті петиції.
.
Нагадаємо, раніше були припинені поставки електрики в Крим лінією Мелітополь-Джанкой у зв’язку з її пошкодженням невідомими 6 жовтня. Постачання електроенергії в окупований Крим здійснюються за двома лініями: Каховка-Джанкой і Каховка-Титан.
.
В “Укренерго” повідомили, що приступити до робіт вони не змогли, оскільки ділянка лінії з пошкодженою опорою була заблокована учасниками акції блокади Криму. Пізніше за результатами переговорів “Укренерго” та керівника штабу громадської ініціативи щодо блокади Криму було прийнято рішення про проведення повного комплексу робіт з відновлення електроопори.