Петро Порошенко: “Голодомору не сталося би, якби ми не втратили державності на початку 20-х років минулого століття”

голодоморПро те, що українці повинні пам’ятати своє минуле і робити з нього висновки, заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на жалобних заходах з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Про це повідомляється на офіційній сторінці Глави держави у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Президент зазначив: “Я твердо впевнений: Голодомору не сталося би, якби ми не втратили державності на початку 20-х років минулого століття. Московські більшовики не перемогли би в Україні, якби прибічники незалежності били б гуртом ворога, а не різали й відстрілювали один одного на втіху Москві. Ми повинні пам’ятати наше минуле і робити з нього висновки. Царство Небесне жертвам Голодомору – Геноциду. Слава нашим новим героям! Слава Україні!

Також Президент та його дружина Марина запалили свічки пам’яті біля пам’ятнику жертвам Голодомору. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Петро Порошенко зауважив: “Сьогодні ми традиційно запалюємо свічки в пам’ять жертв Голодомору. Молимось за багатомільйонний небесний легіон українського люду. Світлі душі невинно убієнних українців тут, незримо поруч з нами. Голодомор це ніщо інше як прояв багатовікової гібридної війни, яку Росія веде проти України.”