Петро Порошенко прийняв запрошення Реджепа Таїпа Ердогана відвідати Туреччину

ПорошенкоПро зустріч з Президентом Туреччини у рамках 21-ї Всесвітньої Конференціїї ООН з питань клімату, яка проходить у Парижі, повідомляє прес-служба Петра Порошенка. Також про майбутній прорив у стосунках між Україною та Туреччиною повідомляє Президент України на своїй сторінці Facebook.

Зокрема, Глава держави зазначив: “Прийняв запрошення Recep Tayyip Erdoğan відвідати Туреччину. Візит, який плануємо здійснити вже на початку наступного року, має стати проривом у відносинах двох країн. Буде продемонстрована низка напрацювань в питаннях економічного, політичного та безпекового співробітництва.”

Прес-служба Президента України зазначає, що Реджеп Ердоган повідомив Петру Порошенку  подробиці порушення повітряного простору Туреччини російським літаком СУ-24. У свою чергу Президент України проінформував свого турецького колегу про розвиток ситуації на Донбасі.

Президенти України та Туреччини відзначили, що ніколи не визнають анексії українського Криму з боку Росії. Петро Порошенко та Реджеп Ердоган засудили триваючі порушення фундаментальних прав та свобод українців, кримських татар та інших мешканців Криму з боку окупаційної російської влади.

Співрозмовники також домовилися про активізацію торгівельно-економічної співпраці України та Туреччини. Серед іншого було досягнуто домовленості про проведення десятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.