Пхьончхан: українська біатлоністка Джима пропустить спринтерську гонку

Біатлоністка Юлія Джима не виступить у спринтерській гонці на Олімпіаді-2018. Її місце в стартовому протоколі займе Ірина Варвинець,повідомляє Укрінформ.

Пхьончхан: українська біатлоністка Джима пропустить спринтерську гонку10 лютого замість Юлії Джими на старт вийде Ірина Варвинець. Про це XSPORT  розповів президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Володимир Бринзак зазначив, що Юлія не ризикує не відібратись до мас-старту. До мас-старту потрапляють спортсменки, які входять до топ-15 загального заліку Кубка світу, а решта 15 місць розподіляються за підсумками виступів в особистих гонках на Олімпіаді. У класифікації Джима посідає 16-е місце, але через недопуск на Олімпіаду Катерини Юрлової-Перхт, яка займає 12-у позицію, українка точно потрапить до гонки із загального старту.

Нагадаємо, жіночий спринт стане першим біатлонним стартом на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані. Гонка розпочнеться 10 лютого о 13.15 за Києвом (20.15 за місцевим часом). Від України, крім Ірини Варвинець, на старт вийдуть сестри Валентина і Віта Семеренко, а також Анастасія Меркушина.

Фото: Ю.Джима/biathlon.com.ua