Під час «Таврійських горизонтів» визначили інструменти розвитку туризму на Херсонщині

У ході дискусії на Х міжнародному інвестиційному форумі “Таврійські горизонти”, що проходив у Новій Каховці 29-30 вересня, були обговорені питання, пов’язані із забезпеченням високих стандартів та безпеки туризму, підвищенням рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг, створенням умов для сталого розвитку внутрішнього та в’їзного туризму.

Заступник начальника управління туризму та курортів Тетяна Таранова презентувала туристично-інвестиційний потенціал Херсонщини, як унікальної території для туризму, відпочинку та рекреації, повідомила про досягнення області за останній рік, проблемні питання галузі та плани щодо подальшої діяльності.

«Захід пройшов досить жваво: свіжі думки, ідеї, практичні рекомендації експертів. Працювали у тісній взаємодії представників влади та бізнесу. Говорили про канадські інвестицій в туризм та рекреацію Херсонщини, про створення умов для готовності залучення китайських туристичних потоків, про вектори подальшої роботи та необхідність практичного запровадження наявних унікальних міжнародних моделей менеджменту управління туристичною галуззю», – прокоментувала Тетяна Таранова.

Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик спільно із засновником ТОВ «Скадовськ-Аква» та мережі дельфінаріїв «Акварель» Олексієм Плющем презентували туристично-інвестиційні можливості Скадовську – курорту державного значення та інвестиційний проект «Будівництво нового міжнародного лікувального центру реабілітації та відпочинку на базі Скадовського дельфінарію.

Спільний проект національного природного парку «Нижньодніпровський» та Новокаховської міської ради  – «Рекреаційно-туристичні перспективи острову Козацький» передбачає створення різноманітних локацій, відпочинкових зон, кемпінгів, екологічних зон та зон історико-культурної реконструкції.

Під час заходу були презентовані нові рекламно-іміджеві промоційні відеоролики про Херсонщину «Арабатська Стрілка – територія здоров’я, краси та сили», «Подієвий туризм», «Активні види відпочинку», «Полювання», які будуть завантажені з жовтня у вільний доступ мережі Інтернет.

Також було презентовано серію інноваційних гастрофестів Таврійського краю на наступний рік.

Надзвичайний та Повноважний посол Канади Роман Ващук також відзначив великий туристичний потенціал і назвав  Херсонщину «українською Каліфорнією».

Автор: Лисенко Ірина, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА