Під час засідання Кабміну питання створення Нижньодніпровського парку підтримано в позитиві

Голова облдержадміністрації Андрій Путілов звернувся особисто  до Прем’єр- Міністра  під час засідання Кабінету Міністрів з проханням пришвидшити процес створення Нижньодніпровського національного парку на території Херсонської області. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відреагував на прохання відповідним дорученням компетентному відомству.
.
Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
.
Пакет  документів, підготовкою якого займалися  вчені та відповідні структурні підрозділи облдержадміністрації, вже знаходяться в Міністерстві юстиції. Наразі документи очікують реєстрації.
.
Національний природний парк «Нижньодніпровський» – одна з найбільш обговорюваних тем на Херсонщині за останній рік. Об’єкт, який охоплює практично  всю берегову лінії Дніпра. Він вкрай необхідний регіону. Національний парк має захистити землю громад, має створити умови, які протидіятимуть браконьєрству, а також будуть сприяти охороні природних ресурсів області.
.
Національний парк, як об’єкт отримає охоронний статус. Порушувати закон на його території стане аж занадто дорого.
.
Нагадаємо, що  лише на початку 2015 року, при безпосередньому керівництві голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова та  директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрія Попутько, питання створення національного природного парку «Нижньодніпровський» дійшло до фінішної прямої.