Під знаком Купідона

День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги.  День, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

    Від  самого ранку у цей холодний лютневий день в ЗОШ №7 (директор Л.Грішагіна )на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. В  школі вітає  атмосфера  щирого кохання.

    Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Активісти школи організували музикальні перерви  для учнів молодшої ланки та старшокласників.

Найменші  школярі подарували вчителям неймовірну красу-чарівну виставку саморобних  валентинок.

Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. Тому організатори свята,  запропонували школярам виховний захід «Феєрія кохання».

Усім сподобалися вірші про вічне почуття, які линули так щиро та привітно. А пісні «Я люблю тільки тебе» та «Кохання – золото» у виконанні Влада Колпакіді та Вікторії Пилипчук зарядили присутніх невичерпним позитивом. Також були проведені різноманітні конкурси та гуморески.  З яких особливо запам’яталися учні 8-Б та 8-А класу, 11-А  та незабутня класична композиція на синтезаторі в виконання Олександри Бочарової з 7-А класу. Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера.

Педагоги, в свою чергу зрозуміли, що Книга Життя велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання. Залучення ааме до літературного та музичного мистецтв пробуджує інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.

Адміністрація школи