Підготовка до Дня міста – повним ходом

Пов’язане зображенняНезабаром Нова Каховка святкуватиме 65-річний ювілей з дня заснування міста. Молоде місто утворене в день присвоєння йому Президією Верховної Ради назви «Нова Каховка», 28 лютого 1952 року, але традиційно відзначає День народження в останню неділю вересня.

З цього приводу у виконавчому комітеті днями відбулось засідання оргкомітету по підготовці та проведенню заходів щодо відзначення згаданої дати.

За словами заступника начальника відділу культури і туризму Яни Малиги, було обговорено план проведення міського заходу за участю представників установ, організацій, підприємст, навчальних закладів міста. Під час засідання присутні внесли корективи у план заходів, обговорили ключові моменти підготовки до святкування.

За підсумками засідання оргкомітету відділом культури і туризму Новокаховської міської ради підготовлений до затвердження план заходів до святкування 65-річниці міста, який буде опублікований в газеті “Нова Каховка”, розроблений графік репетицій навчальних закладів міста, хореографічних колективів, які розпочались уже 6 вересня.

Тож, 23 вересня, з 8.00 місто святкуватиме ювілей, на який запрошуються новокаховчани, гості міста, які бажають радіти життю разом з нами. Гарний настрій гарантується!