Підписано низку договорів про співробітництво між Україною та Італією

Президент-в-ІталіїЦього тижня Президент України Петро Порошенко разом з дружиною перебував з робочим візитом в Італії. У ході зустрічей з високопосадовцями європейської країни було досягнуто значного прогресу у відносинах між Україною та Італією.

Президент України повідомив, що країни досягли домовленостей про співпрацю в сфері енергетики, а також про співпрацю в сільськогосподарській сфері. До того ж компанія ENI задекларувала бажання розширення інвестицій в Україну. На думку Петра Порошенка таким чином Україна отримала чіткі сигнали підтримки з боку Італії.

Також стало відомо, що українські посвідчення водія відтепер будуть визнаватися в Італії. З цього приводу Глава держави зауважив: “Сьогодні за моїм дорученням підписано угоду між урядами Італії та України, що українські посвідчення водія визнаються в Італії. Працьовиті, патріотичні українці зарекомендували себе як справжні європейці. Ми значно просунулися в тому, щоб захищати права українців у Європі.”

Нагадаємо також, що дружина Президента Марина Порошенко, перебуваючи в Італії, домовилася про системну співпрацю та допомогу в оснащенні європейським обладнанням медичних установ України.