Підприємець задовільнив скаргу мешканців будинку №38 по вулиці Горького

Як ми повідомляли раніше, на ім’я міського голови надійшла скарга від ОСББ «Сокіл 38» (будинок №38 по вул.Горького) на роботу кафе, яке розташоване у МАФі поряд з будинком, біля магазину «Луксор». Мешканців будинку непокоїла система вентиляції кафе, внаслідок функціонування якої до квартир потрапляло забруднене повітря та кіптява.

З метою вирішення конфліктної ситуації була проведені зустріч з керівником кафе підприємцем Гюндюз Нуреттіном, головою ОСББ «Сокіл 38» Покотило Л.С., начальником відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Малій Т.М., головним редактором газети «Нова Каховка» Кавуном Є.П., на якій підприємець пообіцяв мешканцям будинку виправити недоліки.

І ось 20 липня проведено чергову зустріч зі сторонами конфлікту, аби перевірити чи виконав свої обіцянки Гюндюз Нуреттін стосовно підвищення висоти труби в печі, що функціонує в кафе. Мешканці будинку, які прийшли на повторну зустріч, були дуже задоволені співпрацею з підприємцем, який врахував усі їхні пропозиції та побажання щодо роботи закладу. Конфлікт на цьому вважаємо вичерпаним.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Т.Малій