Підприємців Херсонщини запрошують до участі у форумі «Агропорт Південь Херсон 2018»

З 26 по 28 липня на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудуться заходи в рамках Міжнародного форуму з розвитку фермерства та Агропромислова виставка техніки та технологій «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018».

Основними темами форуму є інвестиційний потенціал Півдня України, логістика сільгосппродукції, зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, ланцюги доданої вартості.

В рамках форуму консультанти проекту ITC «Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» організовують кілька заходів, на які запрошуються виробники і переробники плодоовочевої продукції.

Перший захід – це тренінг на тему «Експорт до Франції: шляхи та ключі до успіху». Тренінг відбудеться 26 липня, з 10:00 до 12:00 в залі аеропорту «Херсон» №2.

Французький ринок характеризується високою культурою споживання, стійкими традиціями та сильною конкуренцією, як з боку місцевих виробників, так і з боку інших іноземних постачальників. Наш тренінг покликаний дати відповіді на запитання:

  • Як працює ринок харчових продуктів у Франції? Огляд сучасних трендів
  • Для якої продукції є місце на полицях французьких супермаркетів?
  • Основні канали збуту. Як знайти партнера у Франції?
  • Як отримати необхідні сертифікати?
  • Яку маркетингову стратегію обрати?
  • Специфіка співпраці з французькими партнерами. Як побудувати довгострокові партнерські відносини? 

Тренери: Філліп Мерме (Philippe Mermet), Дмитро Кушнір (Dmytro Kushnir) –  співзасновники бізнес-хабу Imexburo (https://www.imexburo.com)

Бізнес-хаб IMEXBURO (м. Київ) підтримує нових українських експортерів, сприяє їх виходу на європейські та світові ринки, допомагає адаптації їх продуктів/послуг до потреб ринку та працює над  загальною підготовкою компанії до експорту.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/AgxRKezvAQMBukKr2

У п’ятницю, 27 липня, ми також проведемо Круглий стіл  на тему «Реалії українського експорту в плодоовочевому секторі: досвід і практичні поради виробників Півдня України». Захід відбудеться з 10:00 до 13:00 у залі аеропорту «Херсон» №3.

Круглий стіл буде присвячений підсумкам дворічної роботи й участі пілотних компаній у низці профільних ділових та виставкових заходів у країнах СНД, Європи, Азії.

За участі представників компаній, з якими працює Проект ІТС, наших партнерських установ та організацій ми обговоримо перспективи та перепони налагодження поставок української продукції на зовнішні ринки, а саме:

  • Що заважає експортерам на законодавчому, організаційному і суто практичному рівнях?
  • Який шлях доводиться долати експортеру між обміном візитними картками на стенді та підписанням контракту?
  • На якому етапі варто планувати експортну діяльність, і що знадобиться зробити між рішенням про експорт та першою поставкою?
  • На яку допомогу від органів влади та організацій, покликаних сприяти бізнес-активності на регіональному рівні, чекають підприємці?

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/LZtHwxrVxzldBSV93

PR-служба проекту ITC в Україні