Підприємців закликають встановлювати внутрішнє відеоспостереження

Dome-Cameras-Security-Camera-2MCCTV-2M-D1700N

Вчора, 26 квітня, відбулось засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради, на якому начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Малій Т.М. доповідала присутнім з питань про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та послуг, а також про надання дозволів суб’єктам господарювання на тимчасове сезонне використання території міста для здійснення підприємницької діяльності.

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали пропозицію стосовно доповнення усіх проектів рішень виконкому, в яких йдеться про встановлення розкладів роботи, пунктом про рекомендацію суб’єктам господарювання встановити у своїх об’єктах внутрішнє відеоспостереження.

Міський голова наголосив про три основні вимоги до роботи суб’єктів господарювання, які мають об’єкти торгівлі та послуг на території міста:

  • неухильне дотримання чинного законодавства про мови (оформлення цінників, режимів роботи, вивісок, реклами українською мовою);
  • встановлення у своїх об’єктах внутрішнього відеоспостереження;
  • обов’язкове забезпечення благоустрою прилеглої до об’єктів території.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання на зазначені вимоги для провадження підприємницької діяльності та бажаємо плідної праці.

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради