Підстав для хвилювання немає: Андрій Гордєєв про затримання військових ФСБ РФ

Одна з топових новин сьогодні – це нічне затримання двох військовослужбовців ФСБ РФ на межі розмежування з Кримом! Іх там нєт, нас тут нєт – не пройшло! Операція здійснювалася прикордонниками Херсонського загону спільно з військовослужбовцями ЗС України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

“Яка їх подальша доля? Безумовно, всі дії щодо затриманих здійснюватимуться відповідно до законодавства (15 діб арешту “блукачі” вже отримали). Чи є підстави для хвилювання?! – Однозначно НІ!” – заявив губернатор.

Пан Гордєєв повідомив, що в області – висока присутність військових і озброєння, вони завжди готові дати відсіч ворогові та забезпечити мир і спокій наших дітей.

Очільник області також подякував прикордонникам, військовослужбовцям і правоохоронцям за злагоджену роботу та оперативність.

Губернатор зазначив: “Переконаний, наші постійні навчання, в тому числі і з загонами Тероборони (щойно закінчили навчання “Південний рубіж” саме в південних районах), які здійснюються на Херсонщині, дають позитивні результати для безпеки області!”

Нагадаємо, 30 червня, близько 2.30, прикордонники Херсонського загону спільно із військовослужбовцями ЗС України на березі Перекопської затоки в Херсонській області затримали двох військовослужбовців Прикордонної служби ФСБ РФ.