Підсумки акції «Великодній кошик воїнам АТО»: Дружній візит до ЗОШ № 1

16 травня до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.) з дружнім візитом завітали депутати  Новокаховської міської ради  Олександр  Афанасьєв, Лілія  Микитенко, Сергій Хоменко та волонтер Олег Мішутін.image001

Вони зустрілися з учасниками цієї масштабної благодійної акції. Це була справді тепла, невимушена зустріч. Гості поспілкувалися з учасниками благодійної акції, розповіли про поїздку в зону АТО, передали вітання від військових, які нині боронять державну цілісність та свободу на сході України та особисто подякували учням, батькам, учителям за участь у Акції.

Олег Мішутін показав світлини з передової, розповів про те, як раділи військові, отримавши подарунки, малюнки, листи та обереги від дітей. Зворушливим моментом під час зустрічі стало вручення  листа-відповіді від батька, учасника бойових дій у зоні АТО, своїй доньці Марії Гринюк, учениці 5-Б класу школи №1. Також від гостей колектив школи отримав Подяку, на звороті якої написані побажання воїнів, фотоколаж на згадку і солодощі.image003 image004Депутати та волонтери закликали учнівську молодь продовжувати робити подібні справи, ділитися своїм теплом і дарувати добро людям.

У школі з 16 травня  оголошено акцію «Напиши листа і допоможи воїну, який захищає мир та твоє щасливе дитинство!» серед учнів початкової школи. Ініціаторами  цієї акції  є громадська рада при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради спільно з міським відділом освіти. Діти   охоче залучилися  до  неї.
image002 image005 image006 image008