Підсумки чемпіонату області з пляжного волейболу серед дівчат

18 грудня  в місті Бериславі пройшов чемпіонат області з волейболу пляжного серед дівчат 2003 р.н. і молодше. У змаганнях взяли участь 13 команд з Голопристанського, Бериславського районів та  Нової Каховки.PC180218Наше місто  представляли три команди ДЮСШ відділу освіти. Ці змагання для наших дівчат стали першими в їхній кар’єрі на обласному рівні, тому на високі результати ніхто не розраховував.

Отже, за результатами змагань пара Клименко Діана та Сестреватовська Дар’я, зазнавши дві поразки, вибули зі змагань. Команда в складі Ільчишин Анастасії та Кулінок Анастасії здобули дві перемоги, але після другої поразки від нашої команди також вибули зі змагань, зайнявши в підсумку      7 місце.

А от наша пара Вереша Вікторія та Жукова Христина, програвши несподівано команді Бериславського району, все ж таки відшукали сили і вміння зуміли потрапити до півфіналу, де зустрілися з командою Голопристанського району. Нашим дівчатам вдалося поборотися тільки в першій партії, а потім не вистачило ні сил, ні досвіду, в підсумку поступилися з рахунком 0:2, як виявилось переможцям змагань.

Отже, перше місце виборола команда Голопристанського району, на другому – команда Бериславського району і третіми стали Вереша Вікторія та Жукова Христина  з міста Нової Каховки, що стало приємною несподіванкою як для самих гравців так і для їх тренерів.PC180216 PC180220