Підсумки чемпіонату області з пляжного волейболу

11 грудня в спортивній  залі «Будівельник» відбувся  чемпіонат області з волейболу пляжного в закритих приміщеннях серед юнаків 2003 року народження та молодших.3У змаганнях взяли участь 12 команд з міст Херсон, Нова Каховка, Цюрупинського та Бериславського районів. Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти: Бойко Євгеній, Ковтун Ігор, Щербинський Дмитро, Сєров Андрій, Дегтяр Денис, Новохацький Олександр, Бойко Михайло, Джунь Ярослав під керівництвом тренерів Бойка П.А.,  Бойко Г.М. та Ревенок Даніїл, Курбачов Богдан під керівництвом тренера Носаньової О.В.

Змагання проводилися за системою до 2-х поразок, було зіграно 22 гри. Глядачі мали змогу спостерігати за грою, як вже досвідчених гравців, так і за тими, хто робить перші кроки в пляжному волейболі.

Пара Бойко Михайло/Джунь Ярослав в першій грі обіграли суперників з м. Херсон, але зазнавши поразки у наступних 2-х іграх, вибули зі змагань, в підсумку зайнявши 9 місце.

Пара Ревенок Даніїл/Курбачов Богдан обіграли команду Бойко/Джунь, але поступились суперникам з м. Херсон та Цюрупинського району, у підсумку посівши 7 місце.

Пляжники Дегтяр Денис/Новохацький Олександр у першій грі обіграли нашу п’яту команду, поступилися команді Бойко/Ковтун, а також поступилися херсонській парі Гриньків/Слободянюк за вихід у півфінал. У підсумку наші юні спортсмени зайняли 5 місце.

Найбільш вдало з наших вихованців на змаганнях виступили команди Бойко/Ковтун та Щербинський/Сєров. Перша команда дісталася до півфіналу, впевнено обігравши суперників в 3-х ігрових зустрічах. Друга пара пройшла до півфіналу, здобувши 2 перемоги та поразку від цюрупинської команди.

Обидві наші команди на майданчику зустрілися між собою у першому півфіналі, який завершився перемогою пари Бойко Євгеній/Ковтун Ігор. У другому півфіналі зустрілися команда Цюрупинського району Джуль/Ніколайцев та херсонська пара Гриньків/Слободянюк. Гра закінчилася впевненою перемогою цюрупинчан.

У грі за третє місце наші виїхованці Щербинський Дмитро та Сєров Андрій, в напруженій боротьбі, нажаль, з рахунком 1:2 поступилися юнакам з міста Херсон Гриньків Кирилу та Слободянюку Олександру.

У фіналі, як і передбачалося, зійшлися давні суперники (а поза грою друзі) новокаховчани Бойко Євгеній, Ковтун Ігор та команда Цюрупинського району Джуль Микола, Ніколайцев Олексій. Обидві партії виявилися напруженими для наших пляжників, але вони все-таки з рахунком 2:0 здобули перемогу та звання чемпіонів Херсонської області серед юнаків 2003 року народження та молодших.

Отже, за підсумками змагань бронзові медалі отримала команда міста Херсон  Гриньків Кирило та Слободянюк Олександр, срібні медалі отримала команда Цюрупинського району Джуль Микола та Ніколайцев Олексій, а золоті медалі завоювали новокаховчани, Бойко Євгеній та Ковтун Ігор.

Переможці та призери були нагороджені грамотами відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури  та спорту Новокаховської міської ради та медалями Новокаховської ДЮСШ.4

Вітаємо   волейболістів  та їх тренерів з перемогою! Бажаємо нашим вихованцям та їх наставникам успіхів на зимовому чемпіонаті України.1
P. S. Висловлюється подяка Дяглєву В. В. за проведення фотозйомки змагань.