Підсумки червня

исполкомСьогодні, 2 липня, відбулась апаратна нарада за участю керівників установ та підприємств міста, яку провів міський голова Володимир Коваленко.
За встановленою традицією з інформацією про виконання міського бюджету за січень- червень виступив віце-мер Леонід Чурсинов, який зазначив: план за перше півріччя виконаний на 140,8%; з початку року надійшло доходів у сумі 51 млн. 335,5 тис. грн., перевиконання складає 10 млн. 898, 0 тис. грн.
Начальник управління Пенсійного фонду в Новій Каховці Л. Метляєва зазначила, що 21 тис.125 пенсіонерів Нової Каховки кошти у червні отримали в повному обсязі та своєчасно.
Щодо роботи служби громадської безпеки розповів заступник начальника міліції В.Пахомов.
Начальник управління капітального будівництва С. Гончаренко відзвітувала, як іде реконструкція і ремонт обʼєктів соціальної сфери міста.
У обговоренні нагальних питань життєдіяльності міста взяли участь начальник центру зайнятості Н. Корякіна, голова Таврійська М.Різак, начальник управління НС та ЦЗН О.Бараніченко, заступник селищного голови Дніпрян Алла Щербина, начальник управління юстиції Н. Тарабака.
У заключній частині наради В.Коваленко підвів підсумки роботи у червні та дав завдання щодо виконання планів у липні. Зокрема, у липні відбудеться чергова сесія міськради, на засіданні депутати розглянуть пропозиції щодо перерозподілу тих 10 млн. 898 тис. грн., які громада заробила понад план у першому півріччі. Пропонується частину коштів виділити на індексацію зарплатні бюджетникам, харчування початківців у школах, перевезення дітей тощо; іншу половину витратити на благоустрій міста.