Підсумки деклараційної кампанії: у Новій Каховці проживають три мільйонери

На Херсонщині, за підсумками деклараційної кампанії 2018 року, у порівнянні з минулорічною деклараційною кампанією, темп відсоткового росту кількості мільйонерів в обласному центрі менший, ніж за його межами.

Якщо в Херсоні їх чисельність зросла на 20%, то в інших містах і районах області загалом на 27%. Про це розповіли у секторі комунікацій відділу організації роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній республіці Крим та місті Севастополі, повідомляє ПІК.

“На Херсонщині за результатами деклараційної кампанії 2018 року свої доходи у сумі понад 1 млн гривень, що були отримані за попередній рік, задекларували 49 жителів області. Це на 9 осіб більше ніж за результатами минулорічної деклараційної кампанії. Із вказаних 49-ти мільйонерів 35 осіб є жителями міста Херсона, а решта – інших міст і районів області”, – повідомили у секторі комунікацій.

У свою чергу, за інформацією фіскальної служби регіону, із 40 жителів області, які офіційно задекларували у минулорічній деклараційній кампанії свої доходи у сумі понад 1 млн гривень, 29 мешкали у місті Херсоні, а 11 – в інших містах і районах Херсонщини.

Як зазначили у секторі комунікацій, із 14-ти цьогорічних так званих “периферійних” мільйонерів Херсонщини чотири проживають у Каховському районі, три – у місті Нова Каховка, по два – в Іванівському та Генічеському районах, і по одному – в Скадовському, Чаплинському і Горностаївському районах.

Загалом 49 мільйонерів Херсонщини задекларували отриманих за 2017 рік доходів на загальну суму 434 млн гривень.