Підсумки експерименту довженківців

28 квітня у Новокаховській ЗОШ №1 відбувся творчий звіт «Кроки натхнення, творчості і майстерності», який був присвячений завершенню дослідно-експериментальної роботи з проблеми «Реалізація принципу наступності особистісно-орієнтованого навчання за програмою всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» у базовій школі».IMG_0807На заході були присутні: міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, спеціалісти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, науковий консультант експерименту Петров В.Ф. та завідуюча лабораторією Сургаєва В.В., завідуюча методичним кабінетом міста, методист експерименту Наталя Гмизіна, методисти ММК, директори шкіл, члени науково-методичної ради.IMG_4467Колектив школи звітував про виконану роботу за 5 років і результати навчальної діяльності. А вони досить вагомі. За п’ять років значно зросла якість знань учнів і професіоналізм вчителів. Школа посіла I місце в міських предметних олімпіадах (21 переможець) та 5 учнів стали переможцями в обласних олімпіадах. Гнатенко Микита, учень 11 класу два роки поспіль – учасник Всеукраїнській олімпіаді з французької мови. 4 учня – призери МАН. Останні 3 роки наші спортсмени виборюють Спартакіаду міста, а зі змагань з легкої атлетики у Херсоні привезли 11 нагород. Всі ці результати ми маємо завдяки введенню технології «Крок за кроком», уваги до особистості дитини, розвитку її таланту та здібностей .
Це відчувають і наші батьки. Вони є повноцінними учасниками навчально-виховного процесу школи. На творчому звіті були вони також поряд, представляли матеріально-технічну базу кабінетів «краківських» класів, яку допомагали оснастити.
З кожним роком збільшуються ряди «кроківців» , але в нашій школі не залишаються без уваги і діти з особливими потребами. Для них відкрито 2 інклюзивних класи, де працюють за корекційними програмами логопед, психолог, соціальний педагог, вчителі – предметники.
Ми любимо наших учнів і намагаємось їх виховувати добрими людьми, які будуть любити свою країну і творити задля її процвітання.IMG_4570IMG_4609

Олена Зуйко,
директор ЗОШ №1