Підсумки ІІ туру чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років

26-28 лютого у Новій Каховці, у спортивній залі  «Будівельник» пройшов ІІ тур чемпіонату України з волейболу пляжного в приміщеннях серед юнаків до 17 років. У змаганнях взяли участь 22 команди з міст: Рівне, Одеса, Кіровоград, Іллічівськ, Запоріжжя, Харків, Первомайський, Миколаїв, Скадовськ, Нова Каховка та Цюрупинського району.P2280434Змагання проходили за підтримки міського голови Коваленка В.І. та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Таран Н.М.).

Цього разу до Нової Каховки прибули найсильніші команди України  серед юнаків 2000 р.н. Після І туру чемпіонату України, який проходив в місті Ужгород були відомі фаворити змагань – команда з Кіровограда, 2 команди з міста Рівне  та команда з Запоріжжя, що і підтвердилося після перших ігор.

Для наших команд ці змагання слугували одним із етапів набуття досвіду, так як виїхати за межі міста в багатьох батьків не вистачає коштів, тому місто Нову Каховку представляли 7 команд ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А). Найкращий результат показали брати Бойко, їм не вистачило лише 1 партії, щоб потрапити в 4-ку фіналістів.

У підсумку І місце виборола команда Кіровограда, ІІ місце посіла команда Рівного, на ІІІ місці команда з Запоріжжя.

Нагородження переможців та призерів пройшло за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Таран Н.М.). Також команди-фіналісти отримали солодкі подарунки.IMG_8496
P2280439

Адміністрація ДЮСШ виносить щирі слова подяки міському голові Коваленку В.І., начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Таран Н.М. та директору ТОВ «Берислав-хлібзавод» Тимощуку Ю.М. за надання допомоги в організації змагань.