Підсумки ІІІ туру фестивалю “Козацький гарт-2015”

Изображение-012Ями вже повідомляли, вчора та сьогодні, на  стадіоні «Енергія», проходив ІІІ тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2015». Змагання проводилися Херсонським обласним відділенням Комітету фізичного виховання і спорту разом з ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.).гарт-2

Нагадаємо, участь у змаганнях взяли  13 команд міст та районів Херсонської області.

Протягом двох днів юні спортсмени визначали сильнішого у стрибках в  довжину з місця, стрибках через скакалку, «човниковому бігу», перетягуванні канату, естафеті.

Місто Нова Каховка представляла команда гімназії Новокаховської міської ради (директор Литвинова О.М., вчитель фізичного виховання Коваленко І.В.). За підсумками змагань наша команда стала переможцем у стрибках в довжину з місця та срібним призером в перетягуванні канату. Загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Скадовського р-ну;

ІІ місце – команда Херсону;

ІІІ місце – команда Бериславського р-ну.

Изображение-005Новокаховчани зупинилися за крок до п’єдесталу, виборовши четверте місце.  Вітаємо нашу команду з четвертим місцем та бажаємо успіху наступного року!

P.S. Відділ освіти Новокаховської міської  ради висловлює подяку директору комунального підприємства «Спорт для всіх» Янку В.Б. за підготовку  спортивних споруд стадіону «Енергія» для проведення змагань.