Підсумки міського етапу Всеукраїнської гри “Сокіл” (“Джура”)

Сьогодні, 22 квітня, у Новій Каховці відбувся ІІ тур міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Для проходження чергового випробування в Будинок дитячої творчості прибули 104 учні з 13 загальноосвітніх закладів.DSC_0934Про це повідомляє методист Будинку дитячої творчості Жанна Крамаревська.

Відкриття гри «Сокіл» («Джура») розпочалося привітаннями начальника відділу освіти Оксани Якубової та директора БДТ Ірини Лісовської. ІІ тур гри складався з двох конкурсів. Спочатку команди виступили з номерами художньої самодіяльності. Діти виконували українські народні, патріотичні пісні, танцювали, читали гуморески, демонстрували бойові мистецтва та свої знання народних традицій. DSC_0940DSC_0950Під час другого конкурсу школярі розповідали про виконання доброчинних справ. Як з’ясувалося, діти знаходять час для добрих справ, а головне – мають бажання їх робити. Усі учасники власним прикладом показали, що треба шанувати пам’ять про героїв, з повагою ставитися до старших і слабших людей, любити природу, пам’ятати традиції та історію свого роду. За підсумками, переможцями ІІ туру міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали команди:

в конкурсі художньої творчості:

І місце – ЗОШ №3, Корсунська ЗОШ,Маслівська ЗОШ

ІІ місце – ЗОШ №5, ЗОШ №7, СЗОШ №8, гімназія

ІІІ місце – Дніпрянська ЗОШ

в конкурсі «Добре діло»:

І місце – СЗОШ №8, Маслівська ЗОШ, НВК №2

ІІ місце – гімназія, ЗОШ №4

ІІІ місце – ЗОШ №10, ЗОШ №7

Команди продовжать участь у міському етапі та готуються до ІІІ туру, який відбудеться 13 травня 2015 року на базі Корсунської ЗОШ.  DSC_0941 DSC_0947 DSC_0961 DSC_0963 DSC_0974 DSC_0976 DSC_0983