Підсумки обласної спартакіади органів місцевого самоврядування

15-17 вересня у Стрілковому, на базі пансіонату «Сокіл» КБ «Південий», відбулась обласна спартакіада органів місцевого самоврядування Херсонщини.

Про це повідомляє відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

У ній взяли участь близько 300 депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування серед 15 збірних команд з різних районів (міст обласного значення) Херсонщини, таких як: Бериславський, Каховский, Новотроїцький, Іванівський, Верхньорогачицький, Великоолександрівський, Нововоронцовський, Чаплинський, Нижньосірогозький, Великолепетиський, Генічеський район, Олешківський райони, міста  Гола Пристань та Нова Каховка.  Також серед учасників – команда Херсонської обласної ради.

Спартакіада  проводилися за програмою змагань з  міні-футболу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Збірна Нової Каховки була сформована винятково з представників  депутатських корпусів двох міських (Таврійська та Новокаховська),  сільської (Райська) та селищної (Дніпрянська) рад. В  інтелектуальних видах спорту  наша команда показала  дуже гарні результати. Однак в командних видах спорту, за підсумками нарахованих очок,  новокаховчани посіли лише 11 загальнокомандне місце. Однак це не привід засмучуватись – попереду цілий рік, аби підготуватись та взяти «реванш».