Підсумки першості Нової Каховки з пляжного волейболу, присвяченої Дню захисту дітей

1 червня на волейбольному майданчику міського пляжу відбулася першість Нової Каховки з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше, присвячена Дню захисту дітей. Участь у змаганнях взяли 4 команди юнаків та 4 команди дівчат. Изображение-191Про це повідомила адміністрація ДЮСШ Новокаховської міської ради.
За підсумками, серед дівчат ІІІ місце посіли Балишева Ольга/ Горяшко Анастасія, ІІ місце вибороли Густілова Тамара/Усаніна Катерина,
а переможцями стали Артеменко Юлія/Глазун Олена. Серед юнаків бронзовими призерами стали Ковтун Ігор/Щербинський Дмитро, ІІ місце вибороли Земляних Олександр/Гребінюк Петро, а переможцями стали Бойко Олександр/Бойко Єгеній.
Переможці, призери були нагороджені дипломами та медалями відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.
Також до Дня захисту дітей була проведена першість з волейболу пляжного (мікс). За підсумками ігрових зустрічей ІІІ посіли Усаніна Катерина/Земляних Олександр, ІІ місце зайняли Артеменко Юлія/Бойко Євгеній, а І місце вибороли Глазун Олена/Бойко Олександр. Переможці та призери отримали грамоти спортивно-оздоровчого клубу «Бодрячок». Изображение-184   1-червня