Підсумки першості області з вільної боротьби

Вчора, 16 квітня, у Новій Каховці, у ФОК «ГАРТ», відбулась відкрита першість Херсонської області з вільної боротьби серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Участь у турнірі взяли 190 спортсменів (19 команд). При чому не лише з Херсонщини. Продемонструвати свої спортивні таланти до Нової Каховки також приїхали юні бійці з Миколаївської та Одеської областей.mjhm,f-025На урочистому відкритті учасників змагань привітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран та Анатолій Баіров, заслужений тренер України, директор СДЮШОР з вільної боротьби Херсонської області.mjhm,f-023 Спортсменам побажали бути сміливими, сильними та впевненими у собі аби підкорювати все вищі висоти, не лише у спорті.
Напрочуд успішним видався турнір для  новокаховських спортсменів. За результатами, чемпіоном став Олександр Красницький (32 кг). Срібні нагороди завоювали: Станіслав Шальних (35 кг), Влад Кисловський (42 кг), Єгор Субтеля (73 кг), Петро Ананьїн (27 кг). «Бронзу» отримали: Андрій Мітін (32 кг), Ізмаїл Махієв (53 кг), Лев Кармолін (66 кг), Ілля Ліщук (42 кг) та Єгор Дяченко (42 кг).
Тренують наших спортсменів Андрій Мєшков, Кирило Мєшков і Андрій Перерва. Вітаємо тренерів та їх підопічних! Зичимо нових спортивних досягнень!mjhm,f-011

mjhm,f-045mjhm,f-038mjhm,f-064mjhm,f-053