Підсумки роботи архівного відділу

Архівним відділом Новокаховської міської ради за 2016 рік виконано 1629 запитів соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.
Протягом 2016 року проведено 13 засідань експертної комісії, на яких було розглянуто та схвалено документи установ, підприємств та організацій:
– описи справ постійного зберігання – 612 справ,
– описи тривалого та тимчасового зберігання – 365 справ,
– описи з кадрових питань (особового складу) – 869 справ,
– акти про виділення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 23995 справ,
– номенклатури справ – 3396 статей,
– 8 положень про архівний підрозділ,
– 9 положень про експертні комісії,
– 21 інструкцію з діловодства.
Архів поповнено фотодокументами, наданими комунальним підприємством «Редакція газети «Нова Каховка». Фотодокументи відображають життєдіяльність міста Нова Каховка за 2015 рік.
Проведено роботу по удосконаленню опису справ постійного зберігання фонду Радгосп «Таврія» за 1953-1998 роки у кількості 1186 справ, які знаходяться на зберіганні архівного відділу.
Прийнято на постійне зберігання документи Національного архівного фонду від 2-х установ: Новокаховської міської організації ветеранів війни та праці та ліквідованого Новокаховського міського управління юстиції Херсонської області.
Проведено описання та збір документів особового походження Заслуженого учителя України, учителя української мови та літератури Олени Павлівни Данилової .
Також поповнився архівний фонд «Колекція документів керівників міста Нова Каховка Херсонської області» документами особового походження колишнього керівника музею історії міста Нова Каховка, Почесного громадянина міста Нова Каховка Любові Савеліївни Нєвєрової.
Проведено 17 перевірок на дотримання законодавства в галузі архівної справи в установах та підприємствах міста.
Проведено 6 семінарів-практикумів з працівниками, відповідальними за діловодство та архів в установах та підприємствах м. Нова Каховка.
Проведено каталогізацію управлінської документації фонду Новокаховської міської ради за 2004 рік.
Підготовлено та проведено виставку документів до Дня перемоги, Дня заснування міста Нова Каховка, Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.