Підсумки Варшавського саміту для України: ніколи раніше країна-партнер НАТО не мала подібної підтримки

флаги Украина-НАТОЗасідання Комісії “Україна-НАТО” на рівні глав держав та урядів відбувалось в атмосфері підтримки та солідарності з Україно. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

“Пакет допомоги Україні, який розглянули на Комісії “Україна-НАТО” дуже важливий. Ніколи раніше країна-партнер не мала подібної підтримки,” – йдеться у повідомленні. Україна — єдина країна-партнер Альянсу, яка провела окрему зустріч із союзниками на рівні глав держав та урядів.

Під час зустрічі Петра Порошенка з Президентом Польщі Анджеєм Дудою співрозмовники високо оцінили рівень двостороннього співробітництва у сфері оборони та підкреслили важливість укладення двосторонньої угоди про співробітництво у цій сфері. Лідери країн також наголосили на важливості спільного успішного досвіду взаємодії в рамках українсько-польсько-литовської бригади.

Президент України заявив: “Радий запросити Анджея Дуду відвідати Україну під час святкування 25-ї річниці незалежності нашої держави.”

У рамках Саміту НАТО відбулась зустріч з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте. Українська сторона закликала Нідерланди ухвалити відповідальне рішення щодо Угоди про асоціацію України з ЄС.

“Переконаний, що Прем’єр-міністр Нідерландів також сприятиме прискоренню прийняття Європейським Союзом рішення щодо запровадження безвізового режиму для українських громадян,” – зауважив Петро Порошенко.

Нагадаємо, саміт НАТО затвердив пакет всеосяжної допомоги Україні, який складається з 13 магістральних та 40 піднапрямів практичної допомоги.