Підсумки Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

P6080163

7-10 червня 2016 року в смт. Лазурне проходив Всеукраїнський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в якому взяли участь 20 команд з різних регіонів України: Вінницької, Волинської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Одеської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської , Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та 2 команди з Донецької області.

 Херсонську область на цих змаганнях представляла родина Бойко з міста Нова Каховка у складі: тато – Петро Анатолійович (директор Новокаховської ДЮСШ), мама – Галина Михайлівна (тренер з волейболу Новокаховської ДЮСШ) та  дитина – Мишко , учень 1-го класу Новокаховської гімназії.

Програма фестивалю складалася з 4-х видів: естафет «Бадмінтон», «Обручі» та конкурсів «Кидки» і «Скакалка». Фестиваль був організований таким чином, щоб команди мали змогу не тільки позмагатися, а й відпочити, покупатися в морі та познайомитися ближче, адже на змаганнях були представлені майже всі регіони України. Також була організована культурна програма.

P6090181

Що стосується самих змагань, то вони мали не стільки спортивний, як розважальний зміст. Слід зазначити, що багато сімей, які прибули на Херсонщину, вже не вперше приймали участь у такому спортивно-масовому заході, на відміну від нашої команди. Тому ми і не розраховували на високий результат, адже фактично не було часу для підготовки у зв’язку з насиченим графіком тренувань та змагань.

Що і підтвердилося у перших двох естафетах, за підсумками яких наша команда посідала 12 місце. А от в наступних 2-х конкурсах сім’я Бойко зуміла все-таки зібратися і показати достойний  результат. У конкурсі «Кидки» вони зайняли І місце, а в конкурсі «Стрибки» – ІІІ місце. Якщо в першому конкурсі все залежало від злагоджених дій всієї команди, то в  конкурсі «Стрибки» найбільша відповідальність за результат  лягла на плечі дитини, адже батьки лише крутили  скакалку довжиною 8 метрів, а дитина повинна була на протязі 3 хвилин виконувати стрибки. Багато хто з малечі не витримував навантаження і сходив з дистанції, але наш маленький Мишко, який був наймолодшим учасником, зміг показати 3-й результат з 20 учасників, стрибнувши 200 разів.

Нажаль невдалий старт наших спортсменів залишив їх за крок до п’єдесталу.  За підсумками змагань І місце виборола команда Волинської області, ІІ місце посіла родина з Харківської області, ІІІ місце – команда з Донецької області, а 4-ми стали новокаховчани. Незважаючи на те, що ми не потрапили до 3-ки найсильніших наш виступ є досить успішним.

І хоча переможцем фестивалю стала лише одна команда та від таких змагань виграли всі, адже основною метою цього заходу було формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім’ї, формування родинних традицій із занять фізичною культурою та спортом та спонукання батьків особистим прикладом заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Вітаємо сім’ю Бойко з успішним виступом на змаганнях!

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи Меркотан Н.О.