Підсумки змагань, приурочених до проведення Олімпійського тижня і Дня фізичної культури та спорту

Як ми вже повідомляли, вчора, 8 вересня, на стадіоні “Енергія” відбулись спортивно-масові заходи, приурочені до Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського тижня.dscn1482-2

До вашої уваги результати змагань.

Стрітбол, юнаки                                         Шашки, юнаки

1.ЗОШ  № 3                                               1. НВК №2 Тепляк Олександр

2.ЗОШ  №1                                                 2. НВК №2 Лапусто Володимир

3.ЗОШ №10                                                3. НКТЕЛ Костенко Давид

Волейбол,змішана команда                         Шашки,дівчата

1.ЗОШ №3                                                  1. ЗОШ №6 Глученко Тетяна

2.ЗОШ №8                                                  2. НВК №2 Лукашина Анна

3.НВК №2                                                   3. ЗОШ №3 Романюта Єлизавета

Міні-футбол                                                Настільний  теніс,юнаки

1.ЗОШ№ 10                                                 1. ЗОШ № 3 Трусов Олексій

2.ЗОШ № 7                                                  2. НКТЕЛ Жигулін Федір

3.ЗОШ № 6                                                  3. НКТЕЛ Германов Данило

Шахи, юнаки                                               Настільний теніс, дівчата

1.ЗОШ №8  Лищенко Поліна                      1. ЗОШ № 8 Уманець  Вероніка

2.ЗОШ №4 Краснов Андрій                       Легка атлетика

3.ЗОШ №8  Яришкіна Ірина

(у цій категорії також могли грати дівчата)                        Ядро, юнаки  

Шахи, дівчата                                           1.  ЗОШ № 6 Новицький Кирило

1.ЗОШ№8  Фонотова Анастасія                2.  ЗОШ № 3 Редька Владислав

2.НВК№2   Смірнова Єлизавета               3.  ЗОШ № 6 Костючин Микита

3.НКТЕЛ Чечіна Катерина

 Ядро, дівчата                                                   Біг 300 м, юнаки

1.ЗОШ №1, Коваленко Наталя                 1. ЗОШ №9, Божков Денис

2.ЗОШ№1, Гуманна Поліна                        2.ЗОШ № 10, Бодун Герман

3.ЗОШ№9, Маркита Лаура                          3.ЗОШ № 10, Терещенко Данило

Біг 300 м-дівчата

  1. Гімназія, Андріанова Аліна
  2. Дніпрянська ЗОШ, Кузь Дар’я
  3. Корсунська ЗОШ, Повелко  Олександрара

 

 Біг 60 м, дівчата                                                  Стрибки в довжину, юнаки

  1. ЗОШ №7, Дорошенко Марина                          Гімназія, Артемчук Артем
  2. Гімназія, Андріанова Ганна                             Гімназія, Кисловський Влад
  3. Дніпрянська ЗОШ, Новосардян Наталя           ЗОШ №1,Новосельцев Данило

 

   Біг 60 м, юнаки                                               Стрибки в довжину, дівчата

  1. ЗОШ №1-Арсланов Даниил                         Маслівська ЗОШ, Перелигіна Настя
  2. ЗОШ №9-Кисловський Влад                        ЗОШ № 4, Стрига Ангеліна
  3. Дніпр. ЗОШ-Пархоменко Ярослав               Маслівська ЗОШ, Строгіна Поліна

dscn1471 dscn1485-2 dscn1495 dscn1503 dscn1507 dscn1521