Підсумки зонального кубку України з мотокросу (ФОТО)

Нагадаємо, 16-17 квітня в Новій Каховці відбувся  зональний  кубок  України з мотокроссу.IMG_3164

Участь у турнірі взяло понад 37 спортсменів з Херсонщини, а також з Одеси, Дніпродзержинська, Цюрупинська та Добропілля (Донеччина).  Немає сенсу переказувати те дійство. У лісосмузі за політехнічним коледжом було гаряче.  Ті, хто на власні очі спостерігав за драйвовими та азартними мотоперегонами, не пожалкували.

За результатами гонщики Нової Каховки вибороли призові місця  майже у всіх категоріях.

Імена переможців можна дізнатися вже незабаром, у свіжому випуску газети “Нова Каховка”. А зараз пропонуємо вашій увазі невеличкий фоторепортаж з місця мотоперегонів.

IMG_31713 IMG_3182 IMG_3185 IMG_3209IMG_32231 2
IMG_3239 IMG_3219 IMG_3231IMG_3163 IMG_3235 IMG_3250

Організатори – федерація мотоспорту Херсонської області та її керівник Дмитро Ільїн – висловлюють вдячність усім, хто допоміг в організації та проведенні змагань: міському голові Володимиру Коваленку, мережі магазинів «Властелін» (Юрій Власов), ректору гуманітарного інституту «Україна» Георгію Севрюкову, голові технічної комісії Євгенію Сірокліну, депутату міської ради Сергію Євстратову, мотомагазину «Альянс» (Євгеній партус), Сергію Карнауху (обслуговування траси), Олегу Зеленому (начальник дистанції),«Супермаркету акумуляторів» (Олександр Емайкін), кафе «Саламандра» (Анатолій Гарбар), КП «НК Екосервіс» (В. Нікулін), КП «НК ШЕУ» (М. Росінський),  а також інформаційним  партнерам – газеті «Нова Каховка» та інтернет-виданню «Нова Каховка online».