Підтримай петицію на ім’я Президента України щодо перерахунку пенсій військовим!

порох 15.02.16Звернення до Президента України на сайті електронних петицій

Про законний перерахунок пенсій військовим пенсіонерам у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Бондаренко Ігор Андрійович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/021043-еп. Подана 15.02.2016
Дата початку збору підписів: 15.02.2016
 Текст електронної петиції:
Шановний пане Президент України – гарант коституційних прав громадян!
Знов наші владники імітують підвищення добробуту армійців та їхніх сімей. Відбулося підвищення грошового утримання військовослужбовцям шляхом уникнення необхідності підвищувати пенсії військовим пенсіонерам.
Така хибна практика невиконання Закону України вже приводила до критичної межі терпіння (2004-2008 роки). Навіть у “папєрєдніков”, свого часу, дістало клепки не провокувати найбільш підготовлену у військовій справі частину населення (близько 600 тис. осіб) на застосування своїх професійних навичок проти діючої влади. Разом з посиленням “Беркуту” здогадались у 2008 році систематизувати грошове забезпечення силовиків і перерахувати пенсії до рівня “середньої людської заспокоєності”. Після того двічи постановами Кабміну, а не відповіно Закону, підвищили пенсії на межі, яка не покрила навіть інфляційні негаразди.
Влада нова, заяви реформаторські, а підхід старий, як світ – розподіляй і володарюй. Замість того, щоб законно перерахувати пенсії військовим пенсіонерам “у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців” (на підставі закону “Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей” та на підставі закону № 614-VIII, прийнятого Верховною Радою України 15 липня 2015 року), наш Кабмін з Міністерством оборони змовились приховати підвищення чи-то за преміями, чи-то за надбавками (відповідний наказ Міністра оборони України відсутній у відкритому доступі). Такі дії посадовців тягнуть, як мінімум, на шахрайство, а призвидуть вони до чергової диспропорції у пенсійному забезпеченні військовослужбовців.
Головне – недолугі дії чиновників поглиблюють процеси невдоволення і зневіри серед тієї категорії громадян, яка відстояла незалежність України у 90-х роках 20 століття, присягнула їй на вірність і не відмовляється від присяги дотепер (до 300 тис. таких осіб перебувають у запасі). Військовослужбовці невдовзі відчують прихований негатив цього підвищення, коли будуть безпідставно позбавлятися додаткових видів грошового утримання. У період військової загрози і гібридної війни такі кроки можновладців неприпустимі.
Прощу Вас вжити заходів до повернення пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби у законодавче поле і організувати перерахування пенсій військовим пенсіонерам у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення військовослужбовців.
З повагою і надією,
полковник запасу, 27 років вислуги, Бондаренко Ігор Андрійович.